پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
فتح اللهی فرماندار صومعه سرا خبر داد:

برگزاری همایش بزرگداشت میرزاکوچک جنگلی در تاریخهای 12 و 18آذر ماه در شهرستان صومعه سرا با هدف ترویج سبک زندگی، اهداف و شخصیت این روحانی مبارز

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/09/08 13:16 بازدید: 314

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا جلسه ستاد بزرگداشت میرزاکوچک خان جنگلی در شهرستان صومعه سرا به ریاست مهندس فتح اللهی فرماندار این شهرستان و با حضور بخشداران، شهرداران و مسئولین ادارات فرهنگی صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار صومعه سرا در این جلسه با بیان اینکه استان گیلان افتخار مبارزه با استکبار و نبرد با بینگانگان با رهبری شخصیتی با توانمندیهای بزرگ معنوی بنام میرزاکوچک جنگلی را دارد افزود؛ روحیه انقلابی متکی به ابزار و امکانات نیست بلکه متکی به اراده است و این اراده قوی در شخصیت میرزا وجود داشت.

وی با اشاره به این موضوع که شهرستان صومعه سرا خاستگاه میرزای جنگلی بوده و وی پایگاههای متعددی در سطح این شهرستان داشته است ، بیان داشت؛ این موضوع امکان برگزاری مراسمی درخور و در شان این شخصیت بزرگ را در شهرستان صومعه سرا  فراهم آورده است .

فتح اللهی از برگزاری همایش بزرگداشت مقام میرزا در تاریخ 12 آذر ماه ودر شهر گوراب زرمیخ (بصورت شهرستانی) و در 18 آذرماه 96 در سالن فارابی صومعه سرا (بصورت استانی) خبرداد و تاکید کرد؛ محتویات همایش میرزا برای ما بسیار مهم است و در انتخاب مجری، سخنران ،موسیقی و ... از افراد و گروههای استفاده شود که از توانمندی مناسبی برخوردار هستند.

فرماندار صومعه سرا با اشاره به برگزاری همایش استانی خاطر نشان کرد؛ میهمانان ما از سراسر استان و از مدیران ارشد استان و در راس آنها جناب اقای دکتر سالاری استاندار محترم خواهند بود و همچنین از چهره های سرشناس نیز دعوت بعمل خواهد آمد.

وی بر لزوم تثبیت برنامه ها و بررسی تخصصی محتویات توسط کارگروه زیر مجموعه ستاد بزرگداشت تاکید و بیان کرد؛ ترویج سبک زندگی، هدف و شخصیت این روحانی مبارز ،مهم ترین بعد برگزاری این همایش است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی