یکشنبه 4 فروردین 1398
با حضور دکتر دلخوش، فرماندار صومعه سرا و مدیرعامل مخابرات گیلان:

جلسه بررسی مشکلات مخابراتی شهرستان صومعه سرا برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/10 09:47 بازدید: 228

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا، جلسه مشترک فرماندار صومعه سرا و جناب دکتر دلخوش با مهندس آمویی مدیرعامل مخابرات منطقه گیلان صبح امروز در حالی برگزار شد که مشکلاتی نظیر: مناطق شهری و روستایی فاقد پوشش مناسب آنتن دهی تلفن همراه ، روستاهای فاقد تلفن ثابت و مشکل سلب امتیاز خطوط تلفن ثابت روستاییان ، تقسیط بدهی های مناطق محروم و اجرای خطوط مخابراتی فیبر نوری زمینی در 12 روستای شهرستان مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

فرماندار صومعه سرا در این جلسه با بیان اینکه در گذشته مخابرات مانند سایر شرکتهای آب ، برق و گاز سرمایه گزاری در جهت خدمت و  برخورداری مردم از امکانات کار می کرد، گفت؛ اکنون سیاست مخابرات در ارائه خدمات با گذشته فرق می کند و در راستای سود دهی و ارائه خدمات بر اساس صرفه اقتصادی است.

فتح اللهی از مشکل سلب امتیاز تلفنهای ثابت در بیشتر روستاهای شهرستان صومعه سرا سخن گفت و افزود؛ عدم آنتن دهی مناسب، نیاز خطوط فیبر نوری و برخورداری چند روستا از تلفن ثابت از مشکلات اصلی مخابراتی شهرستان است.

وی بر شناسایی و رفع مشکلات و نارضایتی مردم تاکید و تصریح کرد؛ هدف همه ما در بخش های مختلف دولت در راستای ارائه خدمت به مردم و کسب رضایت ایشان است.

فرماندار صومعه سرا در ادامه با بیان اینکه احداث خطوط فیبر نوری از شاخصه های توسعه یافتگی محسوب می شود بیان کرد؛ باید در روستاها از فیبر نوری بعنوان جایگزین خطوط کابلی استفاده تا از مردم از این تکنولوژی بهره مند گردند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی