یکشنبه 4 فروردین 1398
با حضور پرشور و باشکوه مردم انقلابی و همیشه در صحنه برگزار شد:

راهپیمایی بزرگ یوم الله روز جهانی قدس شهرستان صومعه سرا

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/18 13:10 بازدید: 225

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صومعه سرا ، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس شهرستان صومعه سرا صبح امروز در پنج نقطه برگزار شد.

در این راهپیمایی که با حضور پرشکوه مردم ولایتمدار ، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان و مسئولین ادارات و سازمانها بویژه مهندس فتح اللهی فرماندار صومعه سرا و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی  ودیگر مسئولین همراه بود، راهپیمایان با مشت های گره کرده و با بغض و نفرت شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند و بار دیگر با حمایت از مردم بی دفاع فلسطین ، اوج مظلومیت آنها را به نمایش گذاردند و به جهانیان این پیام را صادر نمودند که تا نابودی کامل اسراییل و حامیان ستمگرش دست از حمایت مردم آزادیخواه و مسلمان این سرزمین برنخواهند داشت.

پیر و جوان، زن ومرد، کارگر و بازاری ، دانشجو  و دانش آموز، ورزشکار و فرهنگی، کشاورزی و... همه و همه  با دهان روزه و در زیر گرمای آفتاب آمدند تا لبیک گویان به ندای رهبر دلهای آزاده ، فریاد آزادگی وسرافرازی سرداده و ابهت پوشالی جنایتکاران جهان را خرد نمایند.

گفتنی است راهپیمایی صومعه سرا از مقابل سپاه ناحیه شهرستان آغاز و به مصلی نمازجمعه ختم شد و با سخنرانی حجت الاسلام علیزاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان  و قرائت قطعنامه توسط برادر جواد بسیجی حسنی ادامه یافت .دکتر دلخوش نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی نیز بعنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه دقایقی صحبت نمود که در پایان، راهپیمایان نماز سیاسی عبادی جمعه را به امامت حجت الاسلام صدیقی امام جمعه صومعه سرا اقامه کردند.

برای مشاهده تصاویر مربوط به این راهپیمایی  بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دولت و ملت همدلی و همزبانی