یکشنبه 4 فروردین 1398
حجت الاسلام علیزاده در راهپیمایی روز قدس شهرستان صومعه سرا:

شعار مرگ بر اسرائیل مقدس‌ترین شعار است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/18 13:18 بازدید: 208

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا  به نقل از خبرگزاری شبستان حجت الاسلام ستار علیزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان ظهر امروز(18خرداد) در مراسم روز جهانی قدس که در مصلی نماز جمعه صومعه‌سرا برگزار شد، اظهار کرد: مردم ما همواره در برابر جریان استکبار ایستادگی خواهند کرد.

 وی افزود: امروز حمایت و کمک‌های مالی و معنوی و لسانی به مردم مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت که در هر کجای جهان است، نه تنها در راستای کمک به مظلومان و محرومان در برابر ظالمان است بلکه کمک بزرگی به امنیت، آرامش و اقتدار سیاسی کشور جمهوری اسلامی ایران است.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با بیان اینکه دفاع  از فلسطین، سوریه و مظلومان عالم به نوعی دفاع از دین، شرف و اقتدار سیاسی و دینی خودمان است، گفت: امروز ملتی که در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده‌اند، یک وظیفه قرآنی را انجام داده‌اند.

حجت‌الاسلام علیزاده با بیان اینکه مردم در برابر جریان استکبار یک بار دیگر وارد میدان و صحنه شدند و شعار مرگ بر اسرائیل را فریاد زدند، تصریح کرد: شعار مرگ بر اسرائیل مقدس‌ترین شعار است.

 وی با بیان اینکه برخی از روشنفکران غرب زده شبهات زیادی را در عرصه‌های مختلف بیان می‌کنند و می‌گویند ما نباید به مردم مظلوم فلسطین، عراق، بحرین و... کمک کنیم، خاطرنشان کرد: از نظر آنها نباید در برابر جریان استکبار مستقیما ورود کنیم.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با بیان اینکه خانه ما اسلام است و هرجا که اسلام وجود دارد و قرآن حاکم باشد وطن ما است، اظهار کرد: با بررسی آیات قرآن، در این کتاب ملت واحده ندارد بلکه امت واحده دارد.

 حجت‌الاسلام علیزاده با بیان اینکه 40 سال است که به تبعیت از امام راحل و مقام معظم رهبری از مردمان مظلوم و محروم دنیا حمایت و انجام وظیفه می‌کنیم، افزود: دشمنان باید بدانند ما ذره‌ای از مکتب و فرهنگی که امام راحل به ما یاد داد عقب نشینی نخواهیم کرد.

وی گفت: به کوری چشم صهیونیست جهانی و آل سعود و آل یهود  که در صدد منحرف کردن افکار عمومی جهان نسبت به خیانتشان هستند، می‌گوییم شعاری که علیه مردمان مظلوم فلسطین و دنیای اسلامی داده می‌شود مورد تایید نیست.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با بیان اینکه باید شعار نه غزه نه لبنان در زباله دان تاریخ ریخته شود، تصریح کرد: اولین پیامد این حرکت انقلابی مردم، فراموش نشدن قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین است.

 حجت‌الاسلام علیزاده خاطرنشان کرد: برگرداندن اعتماد از دست رفته مردم مظلوم فلسطین، برگرداندن روحیه امید و دلگرمی مسلمانان مردم مظلوم فلسطین و محرومان عالم و تقویت حس مسئولیت پذیری امت اسلامی نسبت به روز قدس و اشغال مردم مظلوم فلسطین از دیگر پیامدهای راهپیمایی امروز است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی