چهارشنبه 1 اسفند 1397
فرماندار صومعه سرا در جلسه کمیته ارتباطات و فناوری ارتباطات شهرستان:

پیشرفت تکنولوژی باید در جهت خدمت هرچه بهتر به مردم بکار گرفته شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/21 11:13 بازدید: 231

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا جلسه کمیته ارتباطات و فناوری ارتباطات شهرستان صومعه سرا به ریاست مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان و با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان و مدیر کل فناوری اطلاعات استانداری گیلان صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار صومعه سرا در این جلسه با بیان اینکه ارتباطات در دنیا حرف اول را میزند گفت؛ تکنولوژی لحظه به لحظه در حال پیشرفت است و هر روز در دنیا فناوریهای جدیدی شکل میگیرد که با توجه باینکه کشور ما کشوری در حال توسعه محسوب می شود باید زیرساختهای لازم برای در مسیر توسعه قرار گرفتن فراهم شود.

وی از اتفاقات خوبی که در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور بویژه در استان گیلان در حال رقم خوردن است سخن گفت و افزود ؛ قطعا پیشرفت تکنولوژی و هرگونه توسعه باید در جهت خدمت هرچه بهتر به مردم و آسایش آنها بکار گرفته شود.

فتح اللهی از اتصال ۴۳ اداره از ۵۲ اداره شهرستان به سیستم شبکه دولت خبرداد و خاطر نشان کرد؛ راه اندازی شبکه دولت مزایایی نظیر حذف کاغذ، سرعت بخشی به مکاتبات اداری، دقت و قابلیت پیگیری سریع را داراست که از سرگردانی مراجعین در ادارات نیز جلوگیری مینماید.

فرماندار صومعه سرا همچنین از عدم پوشش آنتن دهی تلفن همراه در برخی روستاها، مشکل عدم تبدیل wllبه gsm گله کرد و از تبدیل خطوط مخابراتی کابلی به خطوط فیبر نوری در ۱۳ روستا خبر داد وبر راه اندازی اینترنت نسل ۴ در سطح شهرستان تاکید نمود.

در ادامه هر کدام از مدیران کل دعوت شده ،نسبت به ارائه گزارش وضع موجود و همچنین ترسیم اهداف و برنامه های خود در شهرستان صومعه سرا در حوزه های مخابراتی، دولت الکترونیک، فناوری واطلاعات و...پرداختند.


دولت و ملت همدلی و همزبانی