چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری صومعه سرا در ستاد اربعین حسینی(ع):

موظف به حمایت از پیاده روی زائرین حسینی در اربعین هستیم چرا که مروج فرهنگ عاشورا و شهادت است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/20 14:26 بازدید: 223

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا، جلسه ستاد ساماندهی زائرین اربعین حسینی شهرستان ظهر امروز به ریاست مهندس اولیایی و با حضور اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری صومعه سرا در این جلسه با بیان اینکه کاروان زائرین پیاده کربلا در اربعین حسینی با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و در ادامه راه فرهنگ عاشورا به راه افتاده است گفت؛ همه ما مسئولین موظفیم تا برای ترویج این فرهنگ از هرگونه کمک و مساعدت دریغ نکنیم.

وی از شجاعت بی مثال شهدای دفاع مقدس که جان خود را برای آرمانهای انقلاب فدا کردند سخن گفت و افزود؛ نسل جدید با هشیاری و بصیرت ادامه دهنده راه شهدای  انقلاب و جنگ تحمیلی هستند و نمونه آن شهید حججی که با فداکردن سر خود وایستادگی در مقابل دشمن به تنهایی در دلهای مردم ایران انقلاب کرد.

به گفته معاون فرماندار صومعه سرا ایران حامل پیام صلح به دنیاست اما در برابر رفتارهای خشونت آمیز ، ظالمانه  و تفرقه افکنانه دشمنان تا آخر ایستاده است.

اولیایی حذف باورهای غلطی را که دشمن برای تخریب اسلام و ایران در حال نشر است را یک اصل خواند و بیان داشت؛ هر گونه کمک مادی و معنوی برای برپا داشتن راه بزرگ و عظیمِ پیاده روی اربعین ، تمامی نقشه های دشمن را بر باد می دهد.

 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی