یکشنبه 4 فروردین 1398
فرماندار صومعه سرا در ستاد بزرگداشت هفته دولت:

اطلاع مردم از روند اجرای پروژه ها سبب ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شده و خیرات وبرکات آن در کف جامعه خود رانشان خواهد داد.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/10 09:41 بازدید: 218

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرامهندس فتح اللهی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت که صبح روز چهارشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت و روز خبرنگار گفت : این هفته فرصت مغتنمی است که دستگاه های اجرایی عملکرد خود و خدمات دولت در حوزه های مختلف را از طریق رسانه ها و گزارش به فرمانداری به سمع و نظر مردم شریف شهرستان برسانند .

وی در ادامه بر لزوم اطلاع رسانی  کارها و اقدامات انجام شده دستگاه ها تاکید کرد و گفت : اطلاع مردم از روند اجرای پروژه ها سبب ایجاد همدلی  بین مردم و مسئولین شده  و خیرات وبرکات آن  در کف جامعه خود رانشان خواهد  داد.

فتح اللهی خاطر نشان کرد : استفاده درست امکاناتی که وجود دارد و استفاده بهینه از مصرف انرژی و مدیریت مصرف  برق در ادارات ودستگاه ها و همراهی با دولت اثرات مطلوبی خواهد داشت چراکه فرهنگ سازی از بسیاری از مشکلات آینده  جلوگیری خواهد کرد .

ایشان در ادامه به بحث کمبود بنزین در کشور اشاره کرد وگفت : جای هیچگونه نگرانی در این مورد نیست و هیچ کمبود در بحث بنزین وجود ندارد و این اتفاقات و شایعات از جایی دیگر هدایت شده و مردم باید هوشیار بوده  و مراقب خطرهای احتمالی که در بحث ذخیره بنزین در منازل مسکونی و ساختمانها که آنها را تهدید میکند باشند.

وی گفت : ادارات و دستگاه ها ظرف دو روز آینده ، گزارش  عملکرد یک ساله خود را  به فرمانداری ارسال نموده تا جدول زمانبندی را قبل از هفته دولت در اختیار ادارات  و رسانه ها قرار دهیم .

فرماندار در ادامه بر لزوم حضور مسئولین عمرانی واجرایی در پروژه های عمرانی و مسئولین فرهنگی در پروژه های فرهنگی و هنری تاکید داشت و افزود : سعی و تلاش ما بر این است که پیام هر پروژه را با صداقت  در عملکرد و روند اجرایی آن به سمع و نظر مردم برسانیم .

مهندس فتح اللهی در پایان ضمن عرض تبریک به آقای راستاد بعنوان رییس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان صومعه سرا و آرزوی موفقیت برای ایشان از زحمات آقای خادم شریف رییس سابق این اداره تشکر و قدر دانی کرد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی