چهارشنبه 1 اسفند 1397
مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در شهرستان صومعه سرا برگزار شد+گزارش تصویری

فرماندار صومعه سرا:ارتباط دستگاههای اداری با اصحاب رسانه یک وظیفه است/ خبرنگاران در همه عرصه ها پیوست فرهنگی را سرلوحه کار خود قرار دهند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/17 07:56 بازدید: 184

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان صومعه سرا مهندس فتح اللهی درمراسم روز خبرنگار در شهرستان صومعه سرا ضمن آرزوی توفیقات روز افزون برای همه خدمت گذاران نظام جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه علی الخصوص شهید صارمی گفت : دستگاه های اجرایی ارتباط کاری خود را با اصحاب رسانه یک وظیفه اداری تلقی کرده و از این فرصت برای رسانه ای کردن اقدامات و کارهای انجام شده در طول سال جاری به نحو احسنت بهره ببرند.

وی با اشاره به اتفاقات اقتصادی اخیر که در کشور رخ داده افزود : همه مردم بر امور داخلی کشور آگاهی و اشرافیت کامل دارند و به خوبی میدانند که اینگونه جریانات از اهداف و نقشه های شوم و پلید دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است .

وی در ادامه افزود : در زمان جنگ دشمن طرف مقابل ما شناخته شده بود اما اکنون که با این شرایط حساس روبرو هستیم دشمن ما مشخص نیست ، این دشمن گاهی با تهاجم فرهنگی و گاهی با جنگ رسانه ای به بدنه نظام حمله میکند و اگر بیداری مردم شریف ایران نباشد چه بسا که بدون پیکار پیروز میدان باشد.

فتح اللهی در خصوص نقش رسانه در ایجاد اعتماد بین مردم و مسئولین سخن گفت و افزود : با افتخار باید بگویم رسانه های داخلی سد بزرگی در مقابل سطح تفکرات و اندیشه های شوم دشمنان این ملت بزرگ هستند و آرامش امروز ایران اسلامی را مدیون این زحمت کشان عرصه قلم و تصویر هستیم.

فرماندار با تاکید بر تقویت اعتماد بین مردم و مسئولین و حمایت از تولیدات داخلی نگاه همه مسئولین را بر داخل کشور از اولویت های کاری دانست و ادامه داد : تلاش کنیم حتی الامکان در اقدامات انجام شده شفاف سازی شود و گزارش عملکرد دستگاه های دولتی توسط اصحاب رسانه به اطلاع مردم شریف رسانده شود ، تا بتوانیم با همکاری یکدیگر اتفاقات خوبی را در شهرستان صومعه سرا رقم بزنیم .

مهندس فتح اللهی در پایان از مدیران کلیه ادارات خواست تا دقت و سرعت عمل را در کارها و اقدامات خود مد نظر قرار دهند و اصحاب رسانه نیز در همه عرصه ها پیوست فرهنگی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

در این برنامه صفر پور رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا ، جوهری رییس بسیج رسانه شهرستان  و حسن زاد ه مدیرعامل کانون خبرنگاران گزارشی از عملکرد یکساله در حوزه کاری خود ارائه نمودند.

در پایان از تمامی خبرنگاران شهرستان صومعه سرا که در طول سال با پوشش خبری برنامه ها و انعکاس دقیق اخبار در آگاهی بخشی به افکار عمومی جامعه زحمت کشیدند ، تقدیر و تجلیل بعمل آمد

دولت و ملت همدلی و همزبانی