پنجشنبه 25 مرداد 1397
مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در شهرستان صومعه سرا برگزار شد+گزارش تصویری

فرماندار صومعه سرا:ارتباط دستگاههای اداری با اصحاب رسانه یک وظیفه است/ خبرنگاران در همه عرصه ها پیوست فرهنگی را سرلوحه کار خود قرار دهند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/17 07:56 بازدید: 61

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان صومعه سرا مهندس فتح اللهی درمراسم روز خبرنگار در شهرستان صومعه سرا ضمن آرزوی توفیقات روز افزون برای همه خدمت گذاران نظام جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه علی الخصوص شهید صارمی گفت : دستگاه های اجرایی ارتباط کاری خود را با اصحاب رسانه یک وظیفه اداری تلقی کرده و از این فرصت برای رسانه ای کردن اقدامات و کارهای انجام شده در طول سال جاری به نحو احسنت بهره ببرند.

وی با اشاره به اتفاقات اقتصادی اخیر که در کشور رخ داده افزود : همه مردم بر امور داخلی کشور آگاهی و اشرافیت کامل دارند و به خوبی میدانند که اینگونه جریانات از اهداف و نقشه های شوم و پلید دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است .

وی در ادامه افزود : در زمان جنگ دشمن طرف مقابل ما شناخته شده بود اما اکنون که با این شرایط حساس روبرو هستیم دشمن ما مشخص نیست ، این دشمن گاهی با تهاجم فرهنگی و گاهی با جنگ رسانه ای به بدنه نظام حمله میکند و اگر بیداری مردم شریف ایران نباشد چه بسا که بدون پیکار پیروز میدان باشد.

فتح اللهی در خصوص نقش رسانه در ایجاد اعتماد بین مردم و مسئولین سخن گفت و افزود : با افتخار باید بگویم رسانه های داخلی سد بزرگی در مقابل سطح تفکرات و اندیشه های شوم دشمنان این ملت بزرگ هستند و آرامش امروز ایران اسلامی را مدیون این زحمت کشان عرصه قلم و تصویر هستیم.

فرماندار با تاکید بر تقویت اعتماد بین مردم و مسئولین و حمایت از تولیدات داخلی نگاه همه مسئولین را بر داخل کشور از اولویت های کاری دانست و ادامه داد : تلاش کنیم حتی الامکان در اقدامات انجام شده شفاف سازی شود و گزارش عملکرد دستگاه های دولتی توسط اصحاب رسانه به اطلاع مردم شریف رسانده شود ، تا بتوانیم با همکاری یکدیگر اتفاقات خوبی را در شهرستان صومعه سرا رقم بزنیم .

مهندس فتح اللهی در پایان از مدیران کلیه ادارات خواست تا دقت و سرعت عمل را در کارها و اقدامات خود مد نظر قرار دهند و اصحاب رسانه نیز در همه عرصه ها پیوست فرهنگی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

در این برنامه صفر پور رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا ، جوهری رییس بسیج رسانه شهرستان  و حسن زاد ه مدیرعامل کانون خبرنگاران گزارشی از عملکرد یکساله در حوزه کاری خود ارائه نمودند.

در پایان از تمامی خبرنگاران شهرستان صومعه سرا که در طول سال با پوشش خبری برنامه ها و انعکاس دقیق اخبار در آگاهی بخشی به افکار عمومی جامعه زحمت کشیدند ، تقدیر و تجلیل بعمل آمد

دولت و ملت همدلی و همزبانی