چهارشنبه 1 اسفند 1397
استاندار گیلان در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان صومعه سرا:

توجه به اولویت نیازمندی مردم معیار اصلی برای تامین اعتبار مجدد پروژه ها باشد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/13 12:01 بازدید: 113

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا به نقل از روابط عمومی استانداری ؛استاندار گیلان در حاشیه بازدید خود از پروژه های عمرانی اقتصادی درحال اجرای شهرستان صومعه سرا به خبرنگاران گفت: با توجه به تعدد بالای پروژه‌های در حال احداث شهرستان صومعه سرا لازم است تا از نحوه اجرای آنها بازدیدی صورت گیرد و درصورت لزوم اعتبارات بیشتری برای اتمام طرح ها تخصیص دهیم.

وی با بیان اینکه پروژه‌های مواصلاتی، تأمین آب کشاورزی و خدمات آموزشی از وضعیت خوبی برخوردار است، توجه به نیازهای مردم را اولویت و معیای مهمی برای تکمیل و تامین اعتبار خواند.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه لایروبی و دیوار کشی آب بندان‌ها نقش موثری در افزایش آب زراعی و رونق تولید محصولات کشاورزی دارد، گفت:در جهت رضایتمندی کشاورزان گیلانی از محل منابع ملی و استانی بودجه بیشتری را برای لایروبی آب بندان ها اختصاص می دهیم .

وی با تاکید بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی برای لایروبی انهار و آب بندان ها افزود: با واگذاری بلند مدت این عرصه ها برای اجرای فعالیت های گردشگری، آبزی پروری، ورزشی علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار شاهد اجرای عملیات لایروبی با کمترین هزینه هستیم که از کمبود آب در بخش کشاورزی نیز جلوگیری می‌کند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه طرح‌های مورد مطالعه در این بخش روز شنبه در جلسه شورای معادن به تصویب می رسد اظهار داشت: اختیارات در هر شهرستان به فرمانداران و کارگروهی آب منطقه‌ای استان در شهرستان سپرده می شود که مسیر تصمیم‌گیری کوتاه و سرعت را دنبال کنند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی