جمعه 15 آذر 1398
صبح امروز با حضور فرماندار صومعه سرا و جمعی از مسئولین شهرستان:

۱۸۲ دانش آموز دختر صومعه سرایی در قالب ۴ اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/15 11:18 بازدید: 206

مهندس فتح اللهی فرماندار صومعه سرا بهمراه امام جمعه ، فرماندهی سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان در  مراسم بدرقه زائرین راهیان نور غرب کشور حضور یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا به نقل از شبستان، علی فتح اللهی فرماندار صومعه سرا در آیین بدرقه دانش آموزان به راهیان نور، اظهار کرد: اسم این حرکت و کاروان در کل کشور راهیان نور است.

وی با بیان اینکه دانش آموزان در مسیری قرار خواهند گرفت که به نور ختم می شود، افزود: نوری که شهدا در هشت سال دفاع مقدس با از خوگذشتگی و ایثار مسیری را برایمان تعرفه کردند که هر کس در آن مسیر قرار بگیرد به مسیر تعالی می رسد.

فرماندار صومعه سرا گفت: باید بدانیم خوب بودن چه معنا دارد دانش اموز خوب باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد.

فتح اللهی با اشاره به اینکه شهدا زندگی خوب را برای خود انتخاب کردند و ماهم باید مسیری که به نور ختم می شود را طی کنیم، تصریح کرد:  اگر قرار است فقط با حضور فیزیکی بگوییم به اردوی راهیان نور رفتیم پس نرویم نرویم بهتر است.

وی با بیان اینکه اگر بدانیم برای چه می رویم و هدفمان را بدانیم اثرگذار است، خاطرنشان کرد: شهدا برای ما ارمغان های زیادی را اورده اند که باید ما هم ادامه دهنده راهشان باشیم.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه اگه قرار است جامعه ای را بسازیم اموزش و پرورش از مهم ترین دستگاه های اثرگذار است، اظهارکرد: در نظام جمهوری اسلامی باید انسان هایی اموزش و پرروش دهیم که هدایت نسل بعدی را به آنها بسپاریم که یکی از این راه های پرورش خوب راهیان نور است.

فتح اللهی افزود: وقتی گذشت و ایثار را در نظر میگیریم اتفاقات زیبایی رخ می دهد و اگر مسیر را درست بشناسیم و بدانیم در چه راهی قدم می گذاریم قطعا راهیان نور زندگی ما را متحول می کند.

گفتنی است ۱۸۲ دانش آموز دختر صومعه سرایی در قالب ۴ اتوبوس صبح امروز به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی