سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار صومعه سرا در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان:

امنیت داخلی و برون مرزی کشور را مرهون خون شهدا و ایثارگران هستیم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/18 10:42 بازدید: 177

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا؛ مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان صومعه سرا بمناسبت هفته ناجا و با حضور فرماندار صومعه سرا و مسئولین ارشد این شهرستان صبح امروز در مقر فرماندهی انتظامی شهرستان صومعه سرا برپا شد.

مهندس فتح اللهی در این مراسم با بیان اینکه یکی از مقدمه های مهم و اصلی در جوامع توسعه یافته بحث امنیت است گفت؛ داشتن امینت در لایه های مختلف کشور مان باعث شده تا ایران یکی از معدود کشورهایی باشد که امنیت عمومی در آن به شکل کامل محقق شده است.

فرماندار صومعه سرا به زحمات دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و نظامی اشاره کرد و افزود؛ به رقم فشارهای دشمنان کشور ما و نقشه های شوم آنها در برهم زدن امنیت خاور میانه ، ایران تنهای کشوری است که در میان این همه نا ارامیهای اطراف خود بالاترین پایداری و امنیت را در تاریخ خود تجربه می کند.

وی امنیت داخلی و برون مرزی کشور را مرهون خون شهدا و ایثارگران دانست و ادامه داد؛ جامعه ای که امنیت در آن نباشد پویا و فعال نخواهد بود و این موضوع وابستگی را بدنبال خواهد داشت.

رییس شورای تامین شهرستان صومعه سرا احساس امنیت را مهمتر از خود امنیت دانست و اظهار داشت؛ لباس نیروهای نظامی و انتظامی در جامعه حس آرامش را منتقل می کند.

به گفته فتح اللهی هدف ما خدمت مردم و کسب رضایت پروردگار است که اگر اینطور شود قطعا هدف مشترکی که همگی دنبال می کنیم محقق شده است.

در پایان از چند تن از خانواده شهدا، عوامل نیروی انتظامی، بازنشستگان ناجا و همراهان این مجموعه تقدیر شد.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی