پنجشنبه 27 تیر 1398
فتح اللهی در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان:

اولویت اصلی مسئولان ایجاد اشتغال فراگیر است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/10 14:40 بازدید: 170

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صومعه سرا ،مهندس فتح اللهی فرماندار صومعه سرا صبح روز یکشنبه با مدیرکل مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار محمد حسینی مدیرکل با تشریح برنامه های پنج ماهه پایانی سال خواستار هماهنگی دستگاههای اجرایی بمنظور شناسایی نیازهای واقعی آموزشهای مهارتی شد.

وی با اشاره به اینکه چنانچه گروههای هدف برای ارائه آموزشهای مهارتی با بودجه دولتی به درستی شناسایی و انتخاب نشوند زمینه دور شدن از ماموریتهای اصلی سازمان را موجب می شود.

 حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان اظهارداشت، از دستگاههای اجرایی استان و همچنین واحدهای شهرستانی انتظار می رود با هدایت فرمانداران فرصتهای شغلی را شناسایی و در مسیر ساماندهی نیروی انسانی مورد نیاز برای این مشاغل همکاری لازم را برای آموزش فنی و حرفه ای داشته باشند.

فرماندارشهرستان صومعه سرا، در این دیدار ابراز امیدواری کرد با استمرار جلسات شورای مهارت در شهرستان صومعه سراهماهنگی لازم در این بخش برای آموزش متقاضیان مهارت بیش از پیش فراهم گردد.

وی تصریح کرد یکی از اولویتهای اصلی مسئولان ایجاد اشتغال فراگیر است که آموزشهای فنی و حرفه ای در ایجاد آن نقش کلیدی ایفاء می کند و به همین سبب فرمانداری حمایت های لازم را از برگزاری دوره های آموزشی اثرگذار در اشتغال با تمام توان انجام می دهد/منبع:پرتال مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان

دولت و ملت همدلی و همزبانی