چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
فرماندار صومعه سرا در شورای آموزش و پرورش شهرستان:

لزوم اختصاص حداقل یک بخش از فعالیتهای ادارات به حوزه آموزش و پرورش

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/19 09:45 بازدید: 122

فرماندار صومعه سرا در جلسه شورای آموزش و پرورش صومعه سرا که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد گفت: همه دستگاهها حداقل یک بخش از عملکرد حوزه خود را به آموزش و پرورش اختصاص دهند.
فتح اللهی با گله مندی از اینکه ما در عمل آموزش و پرورش و اهمیت سیستم آموزشی را آنطور که باید جدی نمیگیریم افزود: همه ما و خانواده های ما با این مجموعه در ارتباط بوده و هستند و امروز هرآنچه داریم مدیون آموزش و پرورش هستیم و باید قدرشناس باشیم.

وی از اهمیت ارتقای جایگاه فرهنگیان در جامعه صحبت کرد و بیان نمود: درب فرمانداری بر روی همه معلمان و فرهنگیان باز است و دیگر ادارات نیز باید همینطور باشند و در برنامه ها مشارکت نمایند.

فتح اللهی به بحث ترافیکی جلوی مدارس اشاره کرد و اظهار نمود:شایسته است نیروهای انتظامی  امنیت تردد دانش آموزان را جهت پیشگیری از حوادث و اتفاقات در مسیرهای مدارس بیش از پیش برقرار نمایند.

وی همچنین استفاده از ظرفیت خیرین در رفع مشکلات مدارس و سیستم های آموزشی را امری موثر تلقی کرد و ادامه داد: با توجه به گستردگی خانواده بزرگ آموزش و پرورش به طبع مشکلات زیادی هم وجود دارد که باید همگی دست بدست هم دهیم تا این مشکلات را به حداقل برسانیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی