سه شنبه 29 مرداد 1398
فرماندار صومعه سرا در جلسه شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان:

نظارت و فراهم کردن زیرساخت ها را از وظایف اصلی دولت است/ شرکت تعاونی توسعه و عمران فرصت خوبی برای عمران و آبادی و همچنین رونق اقتصادی منطقه و مردم خواهد بود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/13 09:13 بازدید: 183

جلسه هماهنگی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان صومعه سرا صبح امروز در حالی برگزار شد که مهندس فتح اللهی بر لزوم مشارکت تک تک افراد جامعه در آبادانی و توسعه اقتصادی منطقه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا؛فرماندار صومعه سرا در این جلسه با بیان اینکه انسان محور هرگونه توسعه یافتگی است گفت: عدم توسعه هم بخاطر همین انسان است که با نگرش منفی و مقاومت در برابر تغییر میتواند مانعی در برابر هرگونه پیشرفت باشد.

وی تصریح کرد: اگر هرکس به تناسب ظرفیت خود نسبت به جامعه احساس وظیفه کند و بدان درست عمل کند  پیشرفت و توسعه محقق خواهد شد و ماندگاری و ضمانت آن بالا خواهد بود.

فتح اللهی خاطر نشان کرد: اگر نبود مشارکت و یکدلی مردم قطعا نظام جمهوری اسلامی بدین شکل وجود نداشت و بیان داشت :بیکاری و اقتصاد ضعیف، فساد و ناهنجاری ها را در جامعه بدنبال خواهد داشت و بایک عزم جدی و عمومی میتوان آن را براحتی ریشه کن کرد.

وی نظارت و فراهم کردن زیرساخت ها را از وظایف اصلی دولت  دانست و افزود: شرکت تعاونی توسعه و عمران فرصت خوبی برای عمران و آبادی و همچنین رونق اقتصادی منطقه و مردم خواهد بود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی