چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
فتح اللهی در مراسم دانشکده فنی میرزاکوچک صومعه سرا:

دانشجویان امروز کشور ، زمامداران فردای کشور خواهند بود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/13 13:55 بازدید: 150

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا؛ مهندس فتح اللهی فرماندار صومعه سرا در مراسم روز دانشجو و گرامیداشت مقام میرزاکوچک خان جنگلی که صبح امروز در دانشکده فنی تربیت دبیر صومعه سرا برگزار شد ضمن تبریک بمناسبت ۱۶ آذر بعنوان روز دانشجو گفت: هدف از نامگذاری چنین روزی بعنوان روز دانشجو ، تلنگر و یادآوری ای است تا جایگاه دانشجو را آن طور که در شان و درخورشان است ارج نهیم.

فتح اللهی از اهمیت تحصیل علم و دانش سخن گفت و افزود؛ معجزه پیامبر مکرم اسلام کتاب قرآن است و اولین آیه ای که بر وی نازل شد با "اقرا" شروع شده که این جایگاه کتاب و علم را در اسلام میرساند.

رییس کمیسیون دانشجویی شهرستان صومعه سرا رسیدن به کمال و تعالی را در گرو تحصیل همراه با تهذیب دانست و یادآور شد: شما دانشجویان مسیر را درست انتخاب کنید و در طی کردن آن سعی و تلاش خود را کنید و قطعا خداوند متعال پاداش این تلاشها را خواهد داد‌.

به گفته وی دانشجویان امروز کشور ، زمامداران فردای کشور خواهند بود و هرتلاشی در جهت علم آموزی آنان ثمره اش اول به خود آنها و بعد به جامعه باز خواهد گشت.

گفتنی است در پایان این مراسم از چند تن از پرسنل و دانشجویان برتر این دانشکده در زمینه های مختلف، توسط مسئولین تجلیل وتقدیر بعمل آمد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی