جمعه 29 شهریور 1398
معاونت معاون ساخت و توسعه راههای کشور؛

محور فومن-پونل از پیشرفت خوبی برخوردار است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/13 08:01 بازدید: 107

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا کدخدازاده معاونت معاون ساخت و توسعه راههای کشور در جمع خبرنگاران به بازدیدهای پروژه های حوزه راه شهرستان صومعه سرا اشاره و اظهار کرد: محور فومن-صومعه سرا به سمت پونل مهم‌ترین محورها و طرح هایی است که از پیشرفت خوبی برخوردار است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر پیمانکار پروژه محور فومن-صومعه سرا به سمت پونل  در حال حاضر مشغول عملیات اجرایی است، افزود:۱۵کیلومتر از این محور باقیمانده است که با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در اولویت پیمان‌سپاری قرار گرفته است.
کدخدازاده با بیان اینکه در کنار بازدید از این پروژه از پروژه های دیگر نظیر محور کلیدبر به سمت طاهرگوراب و ماسال نیز بازدید بعمل آمد،خاطرنشان کرد: با توجه به بازدید صورت گرفته مقرر شد از اعتباراتی که امسال در نظر گرفته شده و اعتبارات سال آینده، به استان تفویض شود و در خصوص برخی از محورها که تصمیمات لازم گرفته شده است پیمان سپاری شود.
وی به بازدید از کمربندی تولمشهر و پل گاز روبار و میدان خاکیان اشاره و اظهار کرد: پروژه کمربندی از لحاظ بحث فنی و اجرایی پیمانکار مشغول عملیات اجرایی است و در خصوص رفع موانع برای برداشت از معادن تصمیماتی اتخاذ شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی