سه شنبه 4 تیر 1398
فرماندار صومعه سرا تاکید کرد؛

اهمیت حضور اقشار مختلف در شرکت تعاونی توسعه و عمران

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/20 09:36 بازدید: 76

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا، مهندس فتح اللهی در جلسه کارگروه توسعه و عمران شهرستان صومعه سرا که در محل فرمانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات شبانه روزی اعضای این کارگروه، اظهار کرد: با توجه به تلاش های شما در خصوص عضوگیری و ثبت شرکت، نتایج خوبی و قابل رضایتی در حال حصول است.

وی به برگزاری مستمر جلسات این کارگروه اشاره کرد و افزود: برای ما حائز اهمیت است که اثرگذاری این حرکت در جامعه مشاهده شود.

فتح اللهی خاطرنشان کرد: این اقدام زمانی حلاوت خود را نشان می دهد که در توسعه، چرخش اقتصادی و درآمد پایدار جامعه تاثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه باید تلاش ها و پیگیری ها  تداوم داشته باشد و به گونه ای عمل شود که شرکت به موفقیت دست یابد، گفت: لازم است از افراد دارای ذهن و فکر اقتصادی در هیات مدیره این شرکت استفاده شود.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه باید بتوانیم در بحث اقتصاد و درآمدی خانواده ها را تقویت کنیم،کنیم،ادامه داد: ضروری است برای موفقیت،از این شرکت حمایت کنیم تا به هدف مدنظر دست یابد.

وی به اهمیت حضور اقشار مختلف در این شرکت تاکید کرد و گفت: با توجه به فراهم شدن زمینه و فرصت راه اندازی شرکت تعاونی توسعه و عمران در شهرستان،لازم است اطلاع رسانی در راستای عضوگیری صورت گیرد.

 

 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی