دوشنبه 28 مرداد 1398

کارگاه آموزش سازه آسانسور افتتاح شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/22 01:08 بازدید: 128

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا،کارگاه آموزشی سازه اسانسور با حضور مهندس فتح اللهی فرماندار صومعه سرا،دکتر دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان،بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین شهرستان با اعتبار ۲۰۰میلیون تومانی افتتاح شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی سازه آسانسور در مرکز فنی و حرفه ای صومعه سرا ،اظهار کرد: ه اگر قرار است در فنی و حرفه ای به توسعه استان کمک کنیم باید رویکرد مساله محوری را جایگزین موضوع محوری در اموزش کنیم.

وی با بیان اینکه فنی و حرفه ای دارای توانمندی هایی است و با این توانمندی ها به ارائه آموزش ها می پردازد،افزود: با توسعه منابع انسانی،مهارت افزایی می توان نسبت به رفع چالش ها اقدام کرد.این هنری است که امروز فنی و حرفه ای در آن اثرگذار است.

حسینی با اشاره بر اینکه مهمترین اولویت و دغدغه فنی و حرفه ای همچون سایر دستگاهها موضوع اشتغال و اشتغالزایی است،خاطرنشان کرد:نگاهمان در فنی و حرفه ای بر اینست که ظرفیت اشتغالزایی در کدام  حوزه قابلیت بالفعل شدن در اسرع وقت را دارد. باید با شتاب و وقت و تلاش بیشتری به نتیجه دست یافت.

وی با بیان اینکه باید به اسناد بالادستی و سیاست ها و همگرایی ها نگاه کنیم که در ساده ترین صورت ممکن چگونه می توان بتوان به اشتغال پایدار دست یافت،گفت:با توجه به وجود بسترهای فوق العاده مناسب در روستاهای گیلان باید نسبت به مهارت افزایی و توسعه روستاها اقدام کنیم.

 وی از برگزاری جشنواره بزرگ مهارت آموزی در منطقه آزاد انزلی ۸لغایت ۱۰اسفندماه جاری خبر داد. 

  

 

 

 

 

 

.

دولت و ملت همدلی و همزبانی