پنجشنبه 2 خرداد 1398
معاون عمرانی فرمانداری صومعه سرا؛

وصول مطالبات یکی از موضوعات مهم برای بانکها است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/20 08:35 بازدید: 57

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا، جلسه شورای هماهنگی بانکها به ریاست مهندس توفیقی در محل فرمانداری صومعه سرا برگزار شد.

مهندس توفیقی در این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام هادی(ع) به استقبال بی نظیر گیلانی ها از رئیس جمهور اشاره و اظهار کرد: حضور رئیس محترم جمهور برای  استان و شهرستان ها اثرات و برکاتی را به همراه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه افتتاح راه آهن آرزوی دیرینه گیلانی ها بوده است، افزود: بهره برداری از راه آهن رشت و اتصال به شبکه ریلی کشور موجب خیر و رونق اقتصادی و..منطقه می شود.

توفیقی با بیان اینکه استان ما جزء استانهای گردش پذیر است، گفت: راه آهن گیلان رونق گردشگری، اقتصادی و...را بهمراه دارد.

وی به برگزاری جلسات شورای بانکها اشاره و تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که همواره بانکها با آن روبه رو هستند موضوع وصول مطالبات است که می تواند به عنوان سرمایه در گردش در بحث تسهیلات باشد.

توفیقی با بیان اینکه وصول مطالبات یکی از موضوعات مهم برای بانکها است، ادامه داد: با پرداخت تسهیلات اخذ شده این فرصت فراهم می شود که افراد جدیدی جهت دریافت تسهیلات به بانکها معرفی شوند.

وی تکریم ارباب رجوع را در دستگاهها و بانکها مهم دانست و عنوان کرد: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی در هر شرایطی باید به بهترین شکل صورت گیرد. وظیفه ما خدمت به مردم است.

وی در پایان با تاکید بر نقدینگی خودپردازها در تعطیلات، ابراز کرد: لازم است نقدینگی خودپردازها به صورت مستمر کنترل شود.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی