سه شنبه 29 مرداد 1398

جلسه حفاظت از منابع آب برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/01/27 15:52 بازدید: 91

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا، جلسه حفاظت از منابع آب به ریاست مهندس فتح اللهی در محل فرمانداری برگزار شد.

مهندس فتح اللهی در این جلسه با بیان اینکه ساماندهی آب بندان ها، ساماندهی رودخانه ها و تخصیص آب جزء برنامه ها و اولویت کاری ما است، اظهار کرد: در صورتی که بخشی از کارها پیش بینی و اقدامات لازم انجام شود مطمئنا شاهد کاهش خسارات در ابنیه عمومی، زیرساختها و اموال مردم خواهیم بود.

وی بر اهمیت ساماندهی رودخانه ها اشاره کرد و افزود: باتوجه به اهمیت و جدیتی که در بحث ساماندهی رودخانه ها در شهرستان وجود داشته انتظار است همچنان به طور جد ادامه یابد. این در حالی است که در حال حاضر بدلیل مسائل زیست محیطی، باروری ماهیان و...دستگاههای عمرانی را در این خصوص متوقف و مجدد عملیاتی خواهند شد.

فتح اللهی با بیان اینکه لازم است اکنون اقدامات اجرایی و اداری در این خصوص انجام شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در خصوص ساماندهی رودخانه ها اقدامات مطلوبی در شهرستان صورت گرفته است اما در بحث ساماندهی آب بندان ها آنگونه که باید اقدامات صورت نگرفته و بستر و زمینه لازم فراهم نشده است.

وی با بیان اینکه انتظارست موضوع آب بندان ها نیز به جد پیگیری شود، متذکر شد: آب بندان ها علاوه بر تامین آب کشاورزی در ایجاد اشتغال، گردشگری و...تاثیرگذار خواهد بود.

 

 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی