جمعه 15 آذر 1398
فرماندار صومعه سرا خبر داد:

رشد 8.7درصدی اعتبارات صومعه سرا

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/14 13:24 بازدید: 104

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا، جلسه کمیته برنامه ریزی به ریاست سیدجلال سیدمحمدی فرماندار صومعه سرا در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.

سیدجلال سیدمحمدی در این جلسه به برگزاری جلسات متعدد از حدود یک ماه پیش و تمهید مقدمات در بررسی مسائل مختلف و طرح موضوعات این جلسه، اظهار کرد: از مجموع اعتبارات بیش از 24میلیارد تومان برای شهرستان در سال گذشته 50درصد تخصیص یافته است.

وی افزود: با توجه به جلسات و برنامه ریزی و نشست کارشناسان برای سال 98، حدود 27میلیارد تومان پیش بینی شده که نسبت به سال گذشته 8.7درصد رشد اعتباری را داشته ایم که در فصول مختلف توزیع شده است.

سیدمحمدی خاطرنشان کرد: سعی شده است علی رغم محدودیت ها و مشکلات در برخی از حوزه ها توزیع متوازنی را در توزیع اعتبارات داشته باشیم.

وی به چگونگی و نحوه تخصیص اعتبارات در شهرستان اشاره کرد و گفت: حوزه راهسازی و راهداری، کشاورزی، زیرساختهای برق، آب شرب بویژه آب روستایی از رویکردهای توزیع اعتبارات بوده است.

سیدمحمدی افزود: پروژه های متعددی در حال حاضر در شهرستان  نیمه کاره هستند که با توجه به محدودیت اعتبارات آنچه که لازم است به پروژه ها اختصاص دهیم تا به مرور از تعداد پروژه ها کاسته شود و با توزیع مناسب، برنامه ریزی و اختصاص خوب پروژه ها را به اتمام برسانیم.

وی گفت: امیدست سال 98بهتر از سال 97از نظر جذب اعتبارات برای شهرستان باشد و با تخصیص اعتبارات شاهد رشد فیزیکی و پیشرفت پروژه ها و توسعه شهرستان باشیم.

 

گالری عکس مرتبط تصاویر
دولت و ملت همدلی و همزبانی