جمعه 29 شهریور 1398
از ابتدای تیرماه؛

اقامت قریب 50هزار مسافر در صومعه سرا

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/10 11:51 بازدید: 62

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا،سیدجلال سیدمحمدی فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه شهرستان صومعه سرا با دارا بودن پتانسیل ها و جاذبه های فراوان از موقعیت خوب گردشگری برخوردار است، اظهار کرد: صومعه سرا همواره پذیرای تعدادی زیادی از مسافران و گردشگران است.تمام تلاشمان تداوم حضور مسافران و گردشگران و مانایی مسافران در شهرستان است.

 وی با تاکید بر ضرورت ایجاد و تامین زیرساختهای پذیرش گردشگر در شهرستان، گفت: شهرستان صومعه سرا از لحاظ زیرساختهای پذیرش گردشگر دارای پیشرفت خوبی می باشد به گونه ای که طبق آمارها ورود گردشگران به شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

سیدمحمدی میزان اقامت مسافران و گردشگران در شهرستان صومعه سرا را از ابتدای تیرماه 98 تا نیمه مرداد ماه 48هزار و 246نفر دانست و عنوان کرد: باید از ظرفیت حضور گردشگران در شهرستان در راستای توسعه گردشگری بهره برد. باید با ایجاد زیرساختهای مناسب گردشگری پایدار را برای شهرستان رقم زنیم.

رئیس خدمات سفر شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه برگزاری جشنواره هایی چون توت فرنگی، حلوای ضیابری، خرمن،رشته خشکار و..توسط میراث فرهنگی در شناساندن و معرفی شهرستان دارای نقشی موثر است، اظهار کرد:  اقامتگاههای بوگردی و شناسایی خانه مسافرها و اعطای مجوز به آنها باعث افزایش سطح اقامتی شهرستان شده است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی